Seda Demir Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seda Demir Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seda Demir Hakkında Yorumlarınız

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Seda Demir Hakkında Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Seda Demir Hakkında Yorumlarınız   Seda Demir Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 7:59 pm

seda demir hakkında herkesin yorumlarını bekliorum.. belki gün gelir kendisi sitemize gelir ve okuma imkanı olur...
https://sedademir.yetkin-forum.com
coolstyle

MesajKonu: Geri: Seda Demir Hakkında Yorumlarınız   Seda Demir Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:33 pm

ben sırf onun için dizi izliyom bende kamu yönetimi okuyorum ama bizim okulda yok böylesi:D yarın iki tane sınavım yine izledim hiç tv alışkanlığım yok sırf sedef için....Smile
Allah Sahinie bağışlasın
burcu20

MesajKonu: Geri: Seda Demir Hakkında Yorumlarınız   Seda Demir Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 8:37 pm

evet bende onu çk svyrm basarılarının devamını diliorum...
tugay

tugay

MesajKonu: Geri: Seda Demir Hakkında Yorumlarınız   Seda Demir Hakkında Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 11:43 am

dünyanın en doğal en tatlı yüzlü insanıdır kendisi.bir tebessümü karşı tarafın erime nedeni.o olmasa yaprak dökümünün reytingi düşer Very Happy umarım bir gün görürüm

Seda Demir Hakkında Yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-