Seda Demir Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seda Demir Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__?

2 posters

seda demir için düşündüğünüz??
-Çok Güzel
Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_lcap0%Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-Çok İyi bir Oyuncu
Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_lcap0%Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-Değişik bir Karakter
 0% [ 0 ]
-İlginç Biri
 0% [ 0 ]
-Dünyanın En Güzel Kızı :D
Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_lcap100%Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Empty
MesajKonu: Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__?   Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:37 pm

seda demir hakkında düşündüğünüz??
https://sedademir.yetkin-forum.com
ynrsd

Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Empty
MesajKonu: Geri: Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__?   Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__? Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 2:25 pm

ankette 5 seçenek vardı hepsini seçebilsem hepsini seçicektim ama bi tanesini seçebildim.bence çook güzel,çook iyi bir oyuncu,değişik bi karakter ama kime göre değişik bence sorun yok:D,ilginç birisimi olabilir tam tanımıyorum,ama dünyanın en güzel kızı olduğu kesin bişey

Seda Demir Hakkında Düşündüğünüz__?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-