Seda Demir Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seda Demir Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seda Demir Hürriyet Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Seda Demir Hürriyet Röportajı Empty
MesajKonu: Seda Demir Hürriyet Röportajı   Seda Demir Hürriyet Röportajı Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:32 pm

Oyunculuğa nasıl başladınız?

- Biraz tesadüfi diyebilirim. Bir gün arkadaşım beni bir reklam ajansına götürdü. “Olmaz nasıl olsa” diye düşünürken reklam çekimleri başladı, derken kapı kapıyı açtı. Aslında hiç düşünmüyordum. Lise de üniversite de zordu benim için. Okul hep öncelikliydi çünkü…

- Dizi kadrosuna katılmanız nasıl oldu?

- Dizinin kast seçimine katıldım. Bir karakteri seslendiriyor ve kız arkadaşım hakkında konuşma yapıyordum. Yönetmen “Gerçekten konuşuyormuş gibi yap” dedi, ben de arkadaşımı anlatmaya başladım. Sonradan görüntüleri izlerken çok eğlenmişler. Karakter için uygun görülmüşüm.

- Dizi setinde, oyuncular arasındaki uyum ne alemde?

- Herkesi çok seviyorum. Yönetmenim Mesude Eraslan benim meleğim. Hatta onu kendime örnek alıyorum. Oyuncular da çok deneyimli, aile gibiyiz özetle…

- Oyunculuk alanında hiç eğitim almadınız diye biliyorum…

- Evet, eğitimim olmadığı için biraz tereddüt ettim ama birlikte çalışma fırsatı bulduğum insanlar o kadar tecrübeli ki kendimi rahat hissediyorum.

- Yolda çevirenler oluyor mu?

- Yavaş yavaş sokakta tanımaya başladılar. Küçükken ’Acaba ünlü olsam dönüp bakarlar mıydı, ben onlara nasıl tepkiler verirdim’ diye hayaller kurardım. Aslında çekingen bir insanımdır, bundan dolayı da kasılma var biraz, yoksa hayatımdan gayet memnunum. İnsanlar sizi sorgulamadan seviyor ve bu çok güzel bir duygu.
https://sedademir.yetkin-forum.com
ilkerkonakçı

Seda Demir Hürriyet Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Seda Demir Hürriyet Röportajı   Seda Demir Hürriyet Röportajı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 6:51 pm

BEN KENDİSİYLE TANIŞTIM HATTA YAN YANA RESMİMİZ BİLE VAR O KADAR MÜTEVAZİ BİR İNSANKİ ANLATAMAM EN BÜYÜK HAYRANIYIM

Seda Demir Hürriyet Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-